قدیما مردم از همسایه‌شون تخم مرغ و پیاز قرض می‌گرفتن. بعد می‌بردن پس می‌دادن. من الان نت قرض گرفتم! خب چی کار کنم؟ مبین‌نت لعنتی بعد دو هفته که ما رو سر کار گذاشتن، رسماْ اعلام کردن که بله. ما بیش از ظرفیت شبکه مشترک گرفتیم و الان موندیم تو ش و کلاْ سر سوزنی آنتن به شما نمی‌رسه!

این شد که در یک بعدازظهر زیبای تابستانی عطای مبین‌نت رو به لقا ش بخشیدیم و تلفن زدم که آقا جان! نخواستیم. بیا این مودم رو ببر پول ما رو پس بده. صد البته فرمودند از اشتراک‌تون یه کم مونده که اون هم هیچی نمیشه پول‌ش اما مودم رو چشم. یک ماه دیگه میاییم می‌بریم و پول‌ش رو پس میدیم. (حالا اگه پس بدن)

شاتل هم چند روزی وقت می‌بره تا وصل شه. همسایه‌مون گفت شاتل خیلی خوب‌ه. بیایین پول‌ش رو نصف ما بدیم، نصف شما و مشترکاْ استفاده کنیم منتها اولاْ ممکن‌ه اینطوری مدیونی داشته باشه سر میزان استفاده که خب این رو هم ما راضی‌ایم هم اونا منتها مادر این همسایه‌مون کلاْ مقادیری دهن‌لق تشریف داشته. ترسیدیم از فردا کل محل ما رو می‌بینن بگن آخــــــــــــــی اینا همونان که از فلانی اینا نت گرفتن‌ها! حالا بیا بگو بابا جان. پول‌ش رو دادم به خدا.

این شد که گفتیم نه. ما کلاْ زیادیم و همه‌ش خوره‌ی نت‌یم و شما اذیت میشین اما آقاهه پسورد ش رو داد موقتاْ هم کار مون راه بیفته هم تست کنیم سرعت رو و لذت‌ش رو ببریم. این شد که دیدیم بهتره حالا که انقد مث معتادا از دوری نت در عذابیم، چند روز استفاده کنیم و پول نصف ماه رو بهشون بدیم. هم کار مون راه بیفته، هم مدیون نشیم. و بدین ترتیب اکنون با دلی خجسته در خدمت‌ دوستان هستم مجدداْ. این بود انشای من.

دوشنبه ٢ امرداد ۱۳٩۱
نظرات ()
موضوع: امروز من
Share

Daisypath Happy Birthday tickers