مد شده همه میگن قضاوت نکنیم! اما این بیشتر یه شعار روشنفکرمآبانه‌ست تا هر چیز دیگه‌ای چون بارها دیده‌م اونایی که به کار می‌برن‌ش،‌ دقیقاْ نمی‌دونن کی و کجا باید این رو بگن. و مطمئن‌م که منظور از این جمله، تعطیل کردن فکر و آکبند برگردوندن مغز به خالق‌ش نیست.

عزیز من که میای برای پست قبلی کامنت میدی، مطب یه پزشک، بقالی که نیست. والا شما بقالی هم تشریف ببری، شیر و ماست و ماکارونی و پودر ژله هم روی بسته‌بندی‌شون قیمت دارن و اینجوری نیست که طرف بگه جنس خودم‌ه و هر قیمتی دل‌م بخواد می‌فروشم. نمی‌دونم چه اصراری‌ه هر روز حس کنیم داریم توی جنگل زندگی می‌کنیم. خود شما هم از بی‌قانونی بد ت نمیاد انگار. حالا باز بیا بگو قضاوت نکن درباره‌ی من.

من همین‌م و برای ندیدن بدیهیات خودم رو گول نمی‌زنم. این ژست‌ها هم پشیزی برام ارزش ندارن. حروم‌خوری، حروم‌خوری‌ه. حالا یکی معتاد و کارتن‌خواب‌ه. از صندوق صدقات پول می‌دزده. یکی دکتر فوق تخصص‌ه. خیلی باکلاس میشینه توی مطب‌ش و پول و وقت مردم رو می‌دزده. دزد، دزد ه. باز من می‌تونم از یه بدبخت معتاد و فقیر بگذرم اما یه دکتر فوق تخصص چه توضیحی داره؟ از فشار گرسنگی اینطوری دزدی می‌کنه؟

ضمناْ یادآوری می‌کنم که گفتم همه‌ی پزشکا و همه‌ی آدما کلاْ مث هم نیستن. و فکر کنم باید بگم من آدم اصلاْ آدم انتقادپذیری نیستم و ترجیح میدم از اعمال دیگران چیزی یاد بگیرم تا از سخنرانی‌هاشون.

چهارشنبه ٤ امرداد ۱۳٩۱
نظرات ()
موضوع: |-:
Share

Daisypath Happy Birthday tickers