*بانوی بهمن ماه اگه به عقب برگردم رو نوشته. دل‌م خواست من هم بنویسم. بیایین اصلا مث یه بازی وبلاگی همه‌مون بنویسیم‌ش. بعد ببینیم چقدر ش رو می‌تونیم الان جبران کنیم.

من اگه به عقب برگردم، مدرسه‌ی تیزهوشان نمیرم و کل سال‌های راهنمایی، دبیرستان و پیش‌دانشگاهی رو اونجا تلف نمی‌کنم. به جا ش میرم یه مدرسه‌ی معمولی اما خوب که علوم انسانی هم داشته باشه و به جای تجربی، انسانی می‌خونم ولی همون دانشگاه تهران رو میرم اما این بار جای مهندسی، روان‌شناسی می‌خونم.

بعد ش زود سر کار نمیرم و ادامه‌ی تحصیل میدم و بدون رودرواسی، دنبال پارتی می‌گردم که یه جای درست‌وحسابی برام کار پیدا کنن.

اگه به عقب برگردم، جواب سلام یه عده‌ای رو هم نمیدم. با یه عده‌ای اصلا دوست نمیشم و از عمر و پول و وقت‌م چیزی حروم‌شون نمی‌کنم. جا ش با یه‌ عده‌ی دیگه زودتر دوست میشم.

اگه به عقب برگردم چاق نمیشم که بعد ش با مرارت بخوام 10 کیلو کم کنم و این وسط کلی معطل تنگ و گشاد کردن لباسا شم و از خودم و عکس‌هام هم بیزار.

اگه به عقب برگردم، زود ازدواج نمی‌کنم مسلما اما سعی می‌کنم روابط گسترده‌تری داشته باشم و آدم‌های بیشتری رو بشناسم. اینطوری آدم زودتر بزرگ میشه. باتجربه میشه.

ولی اگه کلا برگردم یه 2 ماهگی قبل از تولد م دوست دارم باز دختر باشم لبخند

سه‌شنبه ٢٥ مهر ۱۳٩۱
نظرات ()
موضوع: بازی وبلاگی
Share

Daisypath Happy Birthday tickers