حیف وقت آدم واقعا

*وبلاگ چیست؟ جایی‌ست در آن، همه مودب، فهیم و مهربانند. هرگز دوست‌پسر نداشته‌اند اما راه و رسم همسرداری را به گونه‌ای کاملا مادرزاد می‌دانند. در وبلاگ کسی دیگری را قضاوت نمی‌کند، از کوره درنمی‌رود، نسنجیده حرفی نمی‌زند، همه را درک می‌کند و کلا موجود فرهیخته‌ای‌ست.

چت چیست؟ جایی‌ست که در آن بلاگرهای فهیم مذکور! به سرشت مادرزاد و طبیعت واقعی خویش بازمی‌گردند و از آن همه بزرگواری و درک و گذشت و خویشتنداری و قداست، اثری باقی نمی‌ماند.

برای دوست عزیزی که خودش و فیس‌بوق و بلاگ‌ش اصلا شبیه هم نیستند و فکر می‌کند خیلی کار ش درست است. هیچی نیستی عزیزم! هیچی نیستی عینک

/ 5 نظر / 9 بازدید
یکی از همین مریم ها

غمی است بانو. چون متاسفانه یه تعداد هستند که رو همین اخلاقای ادما حساب میکنن. یعنی از دنیای بیرون پناه میارن به اینجا به این امید که اینجا میدنه فاضله ست.

گلدونه

وااي به نظر من وبلاگ جاييه كه تا دلت بخواد مي توني بي تربيت باشي[نیشخند] يعني بهت بگم تو دنياي واقعي اونقدر لفظ قلم حرف مي زنم كسي نمي تونه باور كنه تو وبلاگستان اينقد بي چاك و دهنم [خنده]

آیبک

واسه من داستان یکم متفاوته. از بس تو فیس بوک واسه نوشته هام لب ورچیدن اومدم که تو وبلاگ بریزم بیرون. گاهی مجبور به خودسانسوری می کننت.

آگی

خیــــــلی خوب توضیح دادی و منظور رسوندی [خنده]