خونه زندگی

*خب اگه یکی بود که تمام قسمت‌های شام ایرانی رو تماشا می‌کرد، یه سره هم نق می‌زد حتماً یه چی بهش می‌گفتم. بعد الان دارم فکر می‌کنم واقعاً هدف‌م چی‌ه؟

خب اول اینکه من کلاً زیاد ددری نیستم! دیدین بعضیا باید ۲۴ ساعت بیرون از خونه باشن وگرنه کلافه‌ن؟ من زیاد اونجوری نیستم. برای همین تفریح تو خونه‌ای برام جالب‌ه خب.

از اون بیشتر اینکه دیدن خونه‌ی آدمای معروف برای آدم جالب‌ه خب.

بیشتر از اینا اینکه من مثلاً اصلاً از مدل ماشین سر در نمیارم و پراید و پیکان و مینی‌بوس رو از هم تشخیص میدم - لطف می‌کنم واقعاً - اما ابداً اسم هیچ ماشین خفنی رو بلد نیستم حتی! اما خونه‌ها برام خیلی جالب‌ن و به طراحی و مدل و چیدمان‌شون خیلی دقت می‌کنم. و هر فیلمی که تو ش خونه باشه برام جالب‌ه.

آخر اینکه آدم از آشپزی و آشپزخونه‌ی هر کس می‌تونه حداقل یه نکته یاد بگیره.

فقط یکی به این آقای بیرنگ بگه سخنرانی‌هاش رو نگه داره واسه خودش. حال آدم به هم می‌خوره از حرفای بی سر و ته و ملچ‌مولوچ‌ش.

/ 3 نظر / 4 بازدید
ریحانه

واقعا این تیکه سخنرانی ها و تکه های درام قضیه رو باید حذف کنه

هادی

یکی هم من بگم که اون سحر زکریا تو قسمت دوم با اووونننن همه چیتان پیتان و چسان فسان وقتی قاشق دهنیشو کامل زد تو ظرف مرغ و یه تیکه گوشتاشو برداشت حالم به هم خورد ...کلا اسمشون با کلاسه وگرنه همون .... هستن که قبلا بودن ......

هادی

اره کرد این کارو برو ببین 2 شو.تو 3 هم از بس نق میزنن آدم حالش بد میشه .تنها کلماتی که من همش شنیدم ازش دوس ندارم و متنفرمو اصلا معنی نداره و من شب غذا نمیخورمو و اینا چیه و چرا با مهمون اینجوری میکنن و ایناس. واه واه. حالا 4 ش بی عرضه تر هم میزنه خالا ببین