آزمون دکتر فیل مک‌گرا

*نمره‌م توی آزمون شد ۴۶: دیگران به شما به چشم آدمی شاداب، سرزنده، جذاب، شوخ، عملگرا و همیشه جالب نگاه می‌کنند. کسی که همیشه در مرکز توجه قرار دارد اما در عین حال، متعادل و مبادی آداب است. شما همچنین به چشم دیگران فردی مهربان، با ملاحظه و با درک بالا به نظر می‌آیید. کسی که همیشه به آن‌ها دلداری می‌دهد و آن‌ها را کمک می‌کند.

الان که حوصله‌ی خودم رو هم ندارم اما آدم همیشه از تعریف و تمجید خوش‌ش میاد..

آزمون جامع شخصیت هم خیلی جالب‌ه: شما آدم آرامی هستید. دوستان‌تان برای شما همه چیز هستند. شما از تمام شدن تابستان ناراحت می‌شوید. طرفدار هنر و شعر هستید. شما از میهمانی دادن و جمع‌آوری دوستان‌تان لذت می‌برید. شما معمولاً در دوست پیدا کردن مشکلی ندارید. در طبیعت بودن را دوست دارید و هوای بارانی ناراحت‌تان نمی‌کند. گاهی اوقات به کسانی که از شما باهوش‌تر یا خوش‌قیافه‌ترند، حسادت می‌کنید ولی از آن علیه آنها استفاده نمی‌کنید. شما رابطه‌ی خوبی با والدین‌تان دارید هر چند که آنها هر از گاهی شما را ناراحت می‌کنند. مردم شما را آدم قابل اطمینان و اعتمادی می‌دانند.
با تشکر از یه فنجون چایی داغ

پ.ن: یه عالم تست خودشناسی دیگه هم اینجا هست.

/ 2 نظر / 200 بازدید
گلدونه

نمره من شد 36 شما به چشم دیگران آدمی فهمیده، محتاط، دقیق و واقع‌بین هستید. آن‌ها شما را به چشم فردی باهوش، با استعداد، با ذوق و فروتن می‌بینند. شما از آن دسته آدم‌هایی نیستید که به سرعت و به آسانی دوست می‌گیرند، بلکه فردی هستید که به دوستانی که انتخاب می‌کنید به شدّت وفادارید و از دوستانتان نیز متقابلاً همین انتظار را دارید. کسانی که شما را می‌شناسند می‌دانند که به آسانی اعتمادتان را نسبت به دوستانتان از دست نمی‌دهید امّا اگر این اتفاق بیافتد، زمان زیادی طول می‌کشد تا دوباره اعتمادتان به آن‌ها جلب شود.

گلدونه

بهنظر من اين جور تستها يه جوابهاي كلي دارن كه به همه ميخوره الان جواب منو بخون بين خداييش به خصوصياتت نميخوره؟! خصوصيات تو كه به من ميخوره