آیات مهر

سوگند به روز وقتی برآید و به شب وقتی آرام گیردکه من نه تو را رها کرده‌­ام و نه با تو دشمنی کرده‌­ام. ضحی 1-3 (ص 596)

افسوس که هر کس را به سویت فرستادم تا به تو بگویم دوستت دارم و راهی پیش پایت بگذارم، او را که مرا به سخره گرفتی. یس 30 (442)

و هیچ پیامی از پیام‌­هایم به تو نرسید مگر از آن روی گردانیدی. انعام 4 (ص 128)

و با خشم رفتی و فکر کردی هرگز بر تو قدرتی نداشته‌­ام. انبیا 87 (ص 329)

و  مرا به مبارزه طلبیدی و چنان توهم‌زده شدی که گمان بردی خودت بر همه چیز قدرت داری. یونس 24 (ص 211)

و این در حالی بود که حتی مگسی را نمی‌­توانستی و نتوانی بیافرینی و اگر مگسی از تو چیزی بگیرد، نتوانی از او باز پس گیری. حج 73 (ص 341)

پس چون مشکلات از بالا و پایین آمدند و چشم‌هایت از وحشت فرو رفتند و قلب‌ت در گلویت افتاد و تمام وجودت لرزید چه لرزشی، گفتم کمک­‌هایم در راه است و چشم دوختم ببینم که باورم می­‌کنی اما به من گمانبردی، چه گمان­‌هایی. احزاب 10 (ص 419)

تا زمین با آن فراخی بر تو تنگ آمد، پس حتی از خودت هم به تنگ آمدی و یقین کردی که هیچ پناهی جز من نداری، پس من به سویت بازگشتم تا تو نیز به سویم بازگردی، که من مهربان‌­ترین‌م در بازگشتن. توبه 118 (ص 206)

وقتی در تاریکی­‌ها مرا به زاری خواندی که اگر تو را برهانم با من می­‌مانی، تو را از اندوه رهانیدم اما  بازمرا با دیگری شریک کردی. انعام 63-64 (ص 135)

این عادت دیرینه­‌ات بوده است، هرگاه که خوشحال‌ت کردم از من روی گردانیدی و هروقت سختی به تو رسید،از من ناامید شده‌­ای. اسرا 83 (ص 290)

آیا برنداشتم از دوش‌ت باری که می­‌شکست پشت‌ت را؟ سوره شرح 2-3 (ص 596)

غیر از من کیست خدایی که برایت خدایی کرده باشد؟ اعراف 59 (ص 158)

پس کجا می­‌روی؟ تکویر 26 (ص 586)

پس از این سخن، دیگر به کدام سخن می­‌خواهی ایمان بیاوری؟ مرسلات 50 (ص 581)

چه چیز جز بخشندگی‌­ام باعث شد تا در برابر پروردگارت مغرور شوی؟ انفطار 6 (ص 587)

مرا به یاد می­‌آوری؟ من همان‌م که بادها را می‌­فرستم تا ابرها را در آسمان پهن کنند و ابرها را پاره پاره به هم فشرده می­‌کنم تا قطره‌ه­ای باران از خلال آنها بیرون آید و به خواست من به تو اصابت کند تا تو فقط لبخند بزنی و این در حالی بود که پیش از فرو افتادن آن قطره‌ی باران، ناامیدی تو را پوشانده بود. روم 48 (ص 409)

من همان‌م که می­‌دانم در روز روح‌ت چه جراحت­­‌هایی برمی­‌دارد و در شب روح‌ت را در خواب به تمامی بازمی­‌ستانم تا به آن آرامش دهم و روز بعد دوباره آن را به زندگی برمی‌‌انگیزانم و تا مرگ‌ت که به سویم بازگردی، به این کار ادامه می­‌دهم. انعام 60 (ص 135)

من همانم که وقتی می‌­ترسی به تو امنیت  می‌­دهم. قریش 3 (ص 602)

برگرد، مطمئن برگرد، تا یک بار دیگر با هم باشیم. فجر 28-30 (ص 594)

تا یک بار دیگر دوست داشتن همدیگر را تجربه کنیم. مائده 54 (ص117)

با تشکر از خانم مهندس قربان‌پور (صحت مطالب برگرفته از کلام پروردگار، بررسی و صفحات مربوطه طبق شماره از نسخه‌ی عثمان طه ذکر شده است)

/ 7 نظر / 5 بازدید
فاطمه. میر...

واقعا اگه اینا رو باور کنم دیگه ترس و دلهره و اضطراب و یاس ک من هر روز باهاشون ب سختی میجنگم و سعی میکنم نذارم منو شکست بدن نباید معنی داشته باشه... منم باید هر روز بخونمشون تا دیگه یادم نره... مرسی خیییلی لذت بردم [گل]

سرشار

تشکر می کنم مریمی ... [گل][گل][گل]

sahel

fogholade bod mamnon

sahel

آیا برنداشتم از دوش‌ت باری که می­‌شکست پشت‌ت را؟ lmamnonam azat babate yad avarey

الی

اینجا باید بگم با تشکر فراااااوووانننننن[لبخند] خیلی قشنگ بود، باز هم تشکر [قلب][گل][گل][گل]