به یک ‏جایی از زندگی که رسیدی

به یک جایی از زندگی که رسیدی، می‌فهمی اونی که زود می‌رنجه زود میره، زود هم برمی‌گرده ولی اونی که دیر می‌رنجه، دیر میره اما دیگه برنمی‌گرده.                          

به یک‏ جایی از زندگی که رسیدی، می‌فهمی رنج را نباید امتداد داد. باید مثل یک چاقو که چیزها را می‌‏برد و از میان‌شان می‏‌گذرد، از بعضی آدم‌‏ها بگذری و برای همیشه تمام‌شان کنی.                          

به یک ‏جایی از زندگی که رسیدی، می‌فهمی بزرگ‌ترین مصیبت برای یک انسان این است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته‌ باشد، نه شعور لازم برای خاموش ماندن.                          

به یک‏ جایی از زندگی که رسیدی، می‌فهمی مهم نیست که چه اندازه می‌بخشیم بلکه مهم این است که در بخشایش ما چه مقدار عشق وجود دارد.

به یک‏ جایی از زندگی که رسیدی، می‌فهمی شاید کسی که روزی با تو خندیده است را از یاد ببری اما هرگز آن را که با تو اشک ریخته است، فراموش نخواهی کرد.                         

به یک ‏جایی از زندگی که رسیدی، می‌فهمی توانایی عشق ورزیدن، بزرگ‌ترین هنر جهان است.

به یک‏ جایی از زندگی که رسیدی، می‌فهمی اگر بتوانی دیگری را همان‌طور که هست، بپذیری و هنوز عاشق‌ش باشی، عشق تو واقعی است.

به یک‏ جایی از زندگی که رسیدی، می‌فهمی کسی که دوست‌ت داره، همیشه نگران‌ت‌ه. به خاطر همین بیشتر از اینکه بگه "دوست‌ت دارم"، میگه "مواظب خودت باش"...

همیشه یک ذره حقیقت، پشت هر "فقط یه شوخی بود " هست، یک کم کنجکاوی پشت" همین طوری پرسیدم "، قدری احساسات پشت "به من چه اصلا "، مقداری خرد، پشت " چه بدونم" و اندکی درد، پشت" اشکالی نداره"...

/ 6 نظر / 8 بازدید
گوشه گیر

توو زندگی یه روزی یه جایی به این میرسی که تجربه هات دیگه پختت نمی کنه بلکه پیرت میکنه. انشالله هیچ وقت به این نقطه نرسین. سال نوتون مبارک

raheleaskar

سلام .مریمی گلم احساس میکنم تو این دو پست آخری خیلی دلت پره کی اذیتت کرده تا حسابشو برسم

zahra74

[ماچ]aliiiiiiiiiiii

الی

دوسش دارم این متن رو...مرسی که زیبا نوشتین

الی

!!!!!!!واقعا؟؟!ایمیله پس؟منم می تونم بردارم؟

الی

به هر حال قشنگه مرسی...