تغییر

میگن اینکه یه آدم چقدر توی زندگی، منعطف باشه و راحت بتونه تغییر رو بپذیره، علاوه بر خصایص ذاتی و ارثی، به این بستگی داره که در دوران کودکی‌ش چقدر مجبور بوده شرایط متغیر رو بپذیره و یا چقدر شرایط‌ش ثابت و بدون تغییر بوده.

مثلاْ بچه‌ای که هر سال توی یه خونه‌ی متفاوت زندگی کرده، هر سال با کلی آدم جدید آشنا شده، چند بار مهد و مدرسه و آموزشگاه و معلم و همکلاسی و همسایه عوض کرده فرق داره با بچه‌ای که سال‌ها خونه‌ش، اتاق‌ش، محله‌ش و کلاْ زندگی‌ش بی‌تغییر بوده و ثابت. آینده‌ی روانی این 2 تا بچه خیلی با هم متفاوت خواهد بود. اولی میشه خان‌داداش، دومی میشه مریمی!

و اینجوری میشه خان‌داداش، مشوق من در امر تغییر مربی و باشگاه شد. اما باشگاه دوم هم دیری نپایید که ظاهراْ به علت تعمیرات، یک ماه تعطیل شد و من مجبور شدم باز برم یه باشگاه و مربی جدید انتخاب کنم.

دفعه‌ی قبل برام آسون نبود راستش اما این بار نه تنها آسون بود بلکه از تنوع حاصله هم کلی خوش‌م اومده و حس می‌کنم راحت‌تر می‌تونم چیزایی رو که خوشایند م نیستن، تغییر بدم و ببینم که آسمون به زمین نمیاد.

عکس کارت باشگاه‌م هم کلی خنده‌داره. یادم باشه نشون‌تون بدم.

پ.ن: من نه تنها خوشتیپ نیستم بلکه ظاهرم خیلی هم معمولی‌ه اما دلیل‌م برای دائمی بودن ورزش، علاوه و بر سلامتی این‌ه که باز چاق نشم و تشریف نبرم آفساید. ضمنای وقتی ورزش نمی‌کنم بداخلاق میشم. (آیکون تو مثلاْ الان خوش‌اخلاقی؟)

/ 1 نظر / 32 بازدید
نیره

کمترین فایده تغییر اینه که آدم دلبتسته دنیایی نمی شه که بالاخره باید یه روز ازش بره...